.NET Developer

Cyclad
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.cyclad.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework

Bielsko Biała

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:

  • Rozwój istniejących oraz nowych aplikacji w oparciu o powierzoną specyfikację
  • Opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej dla tworzonego oprogramowania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne  lub studenci ostatnich lat studiów
  • Znajomość platformy .NET oraz języka C#
  • Biegła znajomość SQL w zakresie projektowania, metod wbudowanych oraz optymalizacji baz danych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie/tworzenie dokumentacji technicznej
  • Zdolność do pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność oraz terminowość
Mile widziane:

  • Znajomość wzorców MVVM/MVC
  • Znajomość technologii mobilnych
Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość 1-2 dni pracy w systemie zdalnym
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Okazję do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • praca w Maroku przez okres 6 miesięcy później możliwośc pracy w systemie home office lub w centrum K

O Cyclad

Cyclad is an international consulting company specializing in outsourcing and recruitment for the worldwide leaders in technology sector. We operate in 5 countries across 3 continents. We think and act globally and that is why our employees get so many development opportunities. Join our team!

For our Client, leading provider of advanced technology solutions for global leader in analytic data platforms, marketing and analytic applications, and consulting services, we are seeking for the big data specialist. We recruit also other candidates familiar with this technology and willing to develop in an international environment.