Specjlsita ds. bezpieczeństwa IT

Ira Net

od 10 000 zł netto

  • Umowa zlecenie Umowa

Inne

Opis oferty

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT
Lokalizacja: Warszawa
Liczba wakatów: 1

Agencja rekrutacyjna Ira Net jest międzynarodową firmą działającą w obszarze HR specjalizującą się w rekrutacji oraz selekcji pracowników. Poprzez wykorzystywanie najnowszych technologii w dziedzinie HR tworzymy w Polsce nową jakość pozyskiwania pracowników dla małych , średnich  i dużych przedsiębiorstw.

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata/-tki na stanowisk Specjalista ds. bezpieczeństwa  IT

Obowiązki:

Tworzenie i programowanie nowych rozwiązań i standardów w zakresie bezpieczeństwa IT,Wdrażanie systemu monitoringu bezpieczeństwa ,Tworzenie raportów dotyczących błędów,Współpraca ze specjalistami w obszarze wdrażania  wymogów i standardów bezpieczeństwa IT,Współpraca z programistami oraz analitykami celem pozyskania potrzebnych  informacji.

Wymagania

Oferujemy:

Możliwość wzięcia udziału w projekcie oraz możliwość zatrudnienia na stałe,Praca w dynamicznym rozwijającym się zespole specjalistów.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe – preferowany profil  informatyczny,Doświadczenie w administrowaniu systemami  informatycznymi oraz znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa IT,Biegła znajomość produktu Checkpoint oraz jego konfiguracji,Dobra znajomość co najmniej jednego z następujących systemów: : UNIX / Linux, Windows, Oracle, MS SQL, DB2 lub zagadnień dotyczących konfiguracji urządzeń sieciowych.

W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).