.NET Team Lead

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

Dla lidera w zakresie świadczenia usług dla branży finansowej i obsługi największych firm w sektorze szukamy Team Leadera / Programisty.NET do projektowania i implementacji systemów oraz zarządzania zespołem programistów .NET.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
- Udział w unikalnych projektach IT
- Bogaty pakiet socjalny: opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych i nauki języków
- Sekcje sportowe piłki nożnej i biegowej :-)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w IT
- Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w C# i ASP.NET
- Znajomość Entity 6.0, MVC 4, Linq
- Biegłość w zakresie SQL i T-SQL
- Znajomość Visual Studio
- Znajomość zagadnień związanych z technologiami webowymi
- Znajomość Continuous Integration
- Zdolność do zarządzania zespołem

Opis stanowiska:
- Zarządzanie zespołem programistów .NET
- Organizowanie pracy zespołu, weryfikowanie kodu pracy członków zespołu (Code Review)
- Projektowanie i implementowanie systemów
- Tworzenie stosownej dokumentacji
- Wsparcie użytkowników aplikacji

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.