Front End Developer

  • Warszawa
  • 6000 - 10000 zł netto
  • Kontrakt

Chcesz dołączyć do startupu? Szukamy ludzi, którzy kochają technologie i mają doświadczenie w UI/UX Front End - dołącz do naszego team'u i pokaż na co Cię stać!

W feedink będziesz odpowiedzialny za rozwój front development'u naszego produktu.

Wymagania i obowiązki

CHCESZ APLIKOWAĆ? POWINIENNEŚ SPEŁNIAĆ PONIŻSZE WYMAGANIA:

Excellent knowledge of JavaScript & strong programming skills
Single-page app development experience (HTML5, CSS3, JS, AngularJS or similar)
Well-grounded knowledge of Web
Responsive design implementation experience
Knowledge of cross-browser development
Familiarity with UX and UI design

TE UMIEJĘTNOŚĆI NIE SĄ KONIECZNE ALE NA PEWNO BĘDZIE TO NA PLUS:

Exeprience with PHP5 and Symphony framework
Knowledge of Bootstrap, jQuery/AJAX, RestAPI

Oferujemy

  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy

O feedink.com

PRODUCT FEED AUTOMANTION AND MANAGEMENT SYSTEM
Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą dostarczającą profesjonalne usługi z zakresu tworzenia oraz zarządzania wysokiej jakości plikami produktowymi. Pracujemy z największymi Klientami z kategorii ecommerce na rynku Polskim i międzynarodowym.