Programista Java

NBC

8 500 - 11 500 zł netto

Język programowania
Narzędzia

NBC to dostawca usług outsourcingu, który od 2007 roku specjalizuje się w rekrutacji, selekcji oraz konsultingu specjalistów z branży IT. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która ceni bezpośrednie relacje zarówno z Klientami jak i Kandydatami. Łączymy najlepszych specjalistów z ciekawymi technologicznie projektami co przekłada się na wspólny sukces naszych Partnerów. Dla naszego Klienta z siedzibą w Katowicach poszukujemy:

                                                         Programisty Java
                                                   Nr ref.: JD/KAT /0915/JT
Wyzwania:

Jeżeli posiadasz solidne umiejętności techniczne i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę o biznesie i nowych technologiach. Chcesz eliminować potencjalne zagrożenia w projekcie, proponować nowe rozwiązania, mieć wpływ na pracę zespołu- aplikuj !

Zadania:

• Tworzenie aplikacji bankowej.
• Tworzenie oprogramowania w technologii JEE.
• Testowanie wytworzonych rozwiązań oraz usuwanie znalezionych błędów.
• Tworzenie dokumentacji technicznej.
• Analizowanie wymagań oraz udział w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Wymagania

Wymagamy:

• Min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu Java.
• Praktyczna znajomość programowania w technologii Java, JEE 6 (EJB 3.1, JPA 2.0, JMS 1.1).
• Praktyczna znajomość biblioteki PrimeFaces i standardu JSF 2 (co najmniej dwuletnie doświadczenie).
• Umiejętność pisania WebService"ów SOAP i RESTful.
• Znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss EAP od wersji 6, IBM WebSphere.
• Znajomość narzędzi Maven, GIT.
• Umiejętność pisania testów jednostkowych oraz testów integracyjnych - znajmość TestNG oraz Arquillian.
• Znajomość wzorców projektowych.
• Umiejętność pisania kodu przy wykorzystaniu SonarQube.

Oferujemy:

• Udział w wielu komercyjnych i publicznych projektach dających ogromne możliwości rozwoju.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Pracę na samodzielnym stanowisku dającą wiele możliwości realizacji własnych pomysłów i rozwoju umiejętności.