Specjalista Big Data

NBC

9 500 - 11 500 zł netto

NBC to dostawca usług outsourcingu, który od 2007 roku specjalizuje się w rekrutacji, selekcji oraz konsultingu specjalistów z branży IT. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która ceni bezpośrednie relacje zarówno z Klientami jak i Kandydatami. Łączymy najlepszych specjalistów z ciekawymi technologicznie projektami co przekłada się na wspólny sukces naszych Partnerów. Dla naszego Klienta z siedzibą w Krakowie poszukujemy:

                                          Specjalisty Big Data

Wyzwania:

Jesteś gotowy na analize i programowanie zmian związanych z tworzeniem rozproszonego środowiska do przetwarzania danych. Jeśli masz odwagę korzystać z nowatorskich technologii, budować rozwiązania, które trafią do milionów użytkowników oraz ciągle doskonalić swój warsztat- aplikuj!

Zadania:

• Przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych.
• Praca nad tworzeniem rozproszonego środowiska do przetwarzania danych.
• Rozwój i koordynacja prac związanych z zagadnieniem Big Data.

Wymagania

Wymagamy:

• Doświadczenia w prowadzeniu statystyk.
• Znajomości technologii: SOAP, REST, XML, http/HTTPS.
• Znajomości technologii BIG Data.
• Znajomości baz danych NoSQL.

Oferujemy:

• Udział w wielu komercyjnych i publicznych projektach dających ogromne możliwości rozwoju.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Pracę na samodzielnym stanowisku dającą wiele możliwości realizacji własnych pomysłów i rozwoju umiejętności.