iOS Developer

Experis IT
Język programowania
Narzędzia
Inne

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które odwielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń. Dla Naszego Klienta, który specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach mobilnych, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • współpraca w oparciu o kontrakt B2B/ umowa o pracę / umowa zlecenie,
  • długofalowa współpraca,
  • praca w małych teamach (3 osoby),
  • dogodna lokalizacja (parking oraz blisko do komunikacji miejskiej),
  • niekorporacyjna atmosfera w pracy,
  • możliwość pracy w elastycznych godzinach pracy.

Wymagania

Zadania:
  • pracę programistyczne nad nowym projektami dla branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz instytucji finansowych,
  • eliminacja potencjalnych zagrożeń w projekcie, proponowanie nowych rozwiązań,
  • development nowych funkcjonalności,
  • ścisła współpraca z testerami oraz innymi teamami.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość Objective-C,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla iPhone / iPad,
  • znajomość GIT,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do rozumienia dokumentacji.