PROGRAMISTA C/C++

GoodMan Doradztwo Personalne s.c.
Język programowania
Narzędzia

Nasz Klient jest wiodącym usługodawcą energetycznym, specjalizującym się w zarządzaniu kompleksowymi systemami energetycznymi. Firma działa w obszarze ciepłownictwa w obrębie produkcji, dystrybucji, modernizacji oraz zarządzania systemami ciepłowniczymi.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozpoznawalnej i cenionej organizacji
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Udział w ciekawych projektach z branży energetyki cieplnej
  • Pracę w młodym i energicznym zespole

Zakres obowiązków:

·         Współudział przy rozwijaniu oprogramowania scada SZARP na potrzeby grupy

·         Raportowanie systemu SZARP na inne architektury/systemy

·         Administrowanie serwerami z rodziny UNIX/Linux

·         Wsparcie zespołu w zakresie bieżących wyzwań i obowiązków

Wymagania:

·         Ukończone studia wyższe kierunkowe

·         Bardzo dobra znajomość systemu Linux (preferowany Debian)

·         Bardzo dobra znajomość narzędzi programistycznych GNU (g++, automake)

·         Bardzo dobra znajomość języków C/C++ (klasy, szablony)

·         Dobra znajomość języków skryptowych: bash, python, perl

·         Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa systemów UNIX

·         Podstawowa znajomość programowania i budowania modułów jądra Linuksa

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

·         Gotowość odbywania podróży służbowych na terenie Polski (średnio 3 w miesiącu)

Oferujemy:

·         Pracę w stabilnej, rozpoznawalnej i cenionej organizacji

·         Atrakcyjne warunki finansowe

·         Bogaty pakiet socjalny

·         Udział w ciekawych projektach z branży energetyki cieplnej

·         Praca w młodym i energicznym zespole

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV na poniższy adres mailowy w tytule wpisując „Programista C/C++

[email protected]

www.goodmanpolska.com

Wymagania

  • Współudział przy rozwijaniu oprogramowania scada SZARP na potrzeby grupy
  • Raportowanie systemu SZARP na inne architektury/systemy
  • Administrowanie serwerami z rodziny UNIX/Linux
  • Wsparcie zespołu w zakresie bieżących wyzwań i obowiązków
Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość systemu Linux (preferowany Debian)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi programistycznych GNU (g++, automake)
  • Bardzo dobra znajomość języków C/C++ (klasy, szablony)
  • Dobra znajomość języków skryptowych: bash, python, perl
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa systemów UNIX
  • Podstawowa znajomość programowania i budowania modułów jądra Linuksa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość odbywania podróży służbowych na terenie Polski (średnio 3 w miesiącu)

Metodologia pracy

O GoodMan Doradztwo Personalne s.c.

Naszym zasadniczym celem – jako firmy oferującej usługi z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników – jest znalezienie idealnego kandydata, którego wiedza, doświadczenie, profil psychologiczny i motywacja będą predysponowały go do wykonywania zadań stawianych przez pracodawcę.