Programista/ Developer Siebel CRM

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy konsaltingowej poszukuję osób ze znajomością CRM Siebel na stanowiska zarówno juniorskie jak i seniorskie. Tworzony będzie cały zespół specjalistów.

Lokalizacja: Warszawa

Mobilność: około 30%
Rozpoczęcie projektu: wrzesień/październik

Wymagania i obowiązki

Zadania zespołu:

  • analiza funkcjonalności i wdrażanie systemu Siebel CRM oraz jego utrzymanie

Wymagania wobec kandydata:

  • wyższe wykształcenie (najlepiej techniczne lub z kierunków informatycznych),
  • doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu Siebel CRM, jak również w analizach funkcjonalnych,
  • znajomość Siebel CRM (funkcjonalna i techniczna),
  • mile widziana praktyka w integrowaniu Siebel CRM z wykorzystaniem powszechnie używanych technologii,
  • zdolność analizowania błędów implementacyjnych oraz rozwiązywanie ich,
  • wiedza techniczna: bazy danych Oracle, SQL,
  • znajomość innych rozwiązań CRM (np. MS Dynamics, Salesforce) mile widziane,
  • umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • doświadczenie we współpracy zespołowej,
  • umiejętności komunikacyjne (interpersonalne), kreatywność i chęć do rozwiązywania problemów,
  • komunikatywny angielski.

Klient Oferuje:

  • zatrudnienie na kontrakt B2B lub umowę o pracę,
  • możliwość pracy przy projekcie dla renomowanego Klienta (o ugruntowanej pozycji na rynku),
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy,

Informacje o rekrutacji

Osoby zainetresowane proszę o przesyłanie CV  na adres [email protected]

Proszę o dołączenie następującej kluzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)."