C++ Developer, embedded systems

Golden Gate International

3 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

Język programowania
Narzędzia
Inne

Oferta skierowana jest do programisty C++ ukierunkowanego na obsługę urządzeń peryferyjnych w systemie Linux. Chętnie bezpośrednio po studiach technicznych - do dwóch lat doświadczenia. Możliwa jest częściowo praca zdalna.

Wymagania

Zakres obowiązków: * Rozwój oprogramowania dla modułów komunikacji z zewnętrznymi urządzeniami peryferyjnymi w systemie Linux;
* Rozwój oprogramowania dla modułów funkcjonalnych Systemu Aplikacji;
* Praca z urządzeniami elektronicznymi;

Wymagania:
- praktyczna znajomość C++: STL;
- doświadczenie niekoniecznie komercyjne w obchodzeniu się z elektroniką;
- znajomość działania cyfrowych urządzeń elektronicznych;
- znajomość protokołów komunikacji wykorzystywanych w elektronice;
- umiejętność czytania dokumentacji ze zrozumieniem w języku angielskim.
- minimalna znajomość Qt;

Dodatkowymi atutami będą:
- zacięcie i zamiłowanie do elektroniki;
- znajomość systemu Linux od strony programisty oraz technologii towarzyszących wytwarzaniu testowaniu i uruchamianiu oprogramowania na tym systemie.
- doświadczenie przy uruchamianiu i testowaniu urządzeń elektronicznych.
- doświadczenie przy wdrożeniach komercyjnych.

Oferta kierowana jest do pasjonatów systemu Linux i elektroniki. Szczególnie tych, którzy nie boją się współpracy ze sprzętem, interesują ich systemy działające w czasie rzeczywistym w cyklu przemysłowym ze szczególnym naciskiem na stabilność i niezawodność. Możliwość pracy w najnowocześniejszych technologiach i nieoceniony udział w decydowaniu o wdrażanych rozwiązaniach. Zakładane miejsce pracy w Sandomierzu, możliwa jest jednak również częściowo praca zdalna.

Metodologia pracy

O Golden Gate International

Tworzymy z pasją