Programista Aplikacji Mobilnych iOS - Wrocław

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

7 000 - 10 zł netto

Język programowania
Inne

Dla naszego Klienta, Firmy która specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji mobilnych oraz gier, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: Programista Aplikacji Mobilnych iOS

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

Zakres obowiązków:
- tworzenie aplikacji mobilnych na platformę iOS
- pisanie kodu aplikacji,
- publikowanie aplikacji w AppStore Wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie w branży aplikacji mobilnych
- bardzo dobra znajomość Objective-C i Xcode
- portfolio aplikacji opublikowanych w AppStore
- język angielski na poziomie komunikatywnym z naciskiem na język techniczny
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowy cywilnoprawne lub kontrakt)
- możliwość rozwoju zawodowego (zapewniony pakiet szkoleń)
- stałe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
od 7 000 - 10 000 zł/netto
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „iProgramista iOS Wrocław".

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff