Senior C# Developer [Gdańsk]

LOBO HR

7 000 - 8 000 zł netto

Lobo HR - międzynarodowa agencja doradztwa personalnego, której celem jest wyróżniać się dbałością o doskonałą obsługę Klientów oraz dostarczanie usług najwyższej jakości, z wykorzystywaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR. Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy specjalizującej się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla firm z sektora IT, automotiv, finanse, transport i logistyka, poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior C# .NET Developer

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie prototypów i implementację nowych produktów dla banków
  • opracowywanie koncepcji technicznej produktów i usług
  • analiza wykonalności technicznej koncepcji, rekomendowanie rozwiązań
  • stworzenie własnego zespołu i zostanie team liderem
Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty C# / .NET
  • praktyczna znajomość projektowania obiektowego i wzorców projektowych
  • znajomość ASP.NET MVC, jQuery, jSON, AJAX, HTML, CSS
  • znajomość silnika .NET Framework i jego klas bazowych
  • znajomość WCF, Web API, REST, NHibernate lub Entity Framework
  • dobra znajomość SQL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
Klient oferuje:

  • awans na stanowisko team lidera
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • szereg szkoleń wewnętrznych
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: [email protected]