Architekt Systemów - Nr ref. (IN/34)

  • Kraków
  • do 10000 zł netto
  • Umowa o pracę

Architekt systemów IT będzie odpowiedzialny za analizę specyfikacji funkcjonalnej i dalej za zaplanowanie oraz przygotowanie technicznych projektów IT. Będzie odpowiadał na zgłoszone problemy, proponując rozwiązania. Do jego zadań będzie należało szacowanie kosztów realizacji projektu, wielkości zespołu, czy czasu potrzebnego na realizację i wdrożenie danej funkcjonalności.

Więcej informacji na temat oferty udzieli Katarzyna Drawska: katarzyna.drawska[at]infolet.pl

Wymagania i obowiązki

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Informatyka lub pokrewne
  • Doświadczenie i znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań zorientowanych na usługi (SOA)
  • 5 letnie doświadczenie w projektowaniu oprogramowania
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane
  • Doświadczenie w sektorze bankowym
Oferujemy
  • Stabilna praca dająca możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie w budżecie do 12000 brutto
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, pakiet sportowy)
  • Szkolenia wewnętrzne

Oferujemy

  • Zarekomenduj znajomego i zdobądź 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

O Infolet

Create RealITy - Join Our Team
Zarekomenduj znajomego do pracy na stanowiska na które poszukujemy i zdobądź nagrodę w wysokości 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

Infolet jest polską firmą, która od 2005 r. współpracuje z globalnymi korporacjami, jak również klientami z Polski. Nasi specjaliści realizują projekty IT dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości. W kwietniu 2013 założyliśmy Fundację Infolet – Młodzi w IT, której celem jest wsparcie finansowe, rozwój, a także kształcenie młodzieży w zakresie informatyki i programowania.