Programista Android (5 000 - 8 000)

Sales For

5 000 - 8 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Poszukiwany Programista Android!

Wymagania

Programista Android Nr Ref: PJ/P/41/2015

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
• Tworzenie i rozwój aplikacji na platformę Android,
• Praca w zespole programistów aplikacji mobilnych i serwerów aplikacyjnych.
Wymagania:
• Dobra i udokumentowana znajomość mechanizmów i architektury tworzenia aplikacji dla platformy Android,
• 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Umiejętność programowania zorientowanego obiektowo,
• Znajomość Google Play Services,
• Znajomość najpopularniejszych bibiliotek typu open-source dla platformy Android (np. RoboGuice, EventBus, ActionBarSherlock),
• Znajomość języka SQL (z uwzględnieniem specyfiki baz danych SQLite),
• Znajomość architektury REST (w tym bibliotek Jersey, JSON),
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT i SVN,
• Otwartość i ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy,
• Komunikatywność, rzetelność, samodzielność, motywacja do pracy,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Dowolna forma zatrudnienia,
• Stałe podnoszenie kwalifikacji,
• Pracę w młodym zespole.