Programista Java(5 000 - 8 000)

Sales For

5 000 - 8 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Opis oferty

Poszukiwany Programista Java!

Wymagania

Programista Java

Nr Ref: PJ/P/41/2015

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
• Tworzenie i rozwój serwerów aplikacyjnych w technologii Java,
• Projektowanie i rozwój interfejsów użytkownika z użyciem technologii Apache Wicket,
• Praca w zespole programistów aplikacji mobilnych i serwerów aplikacyjnych.

Wymagania:
• Dobra i udokumentowana znajomość mechanizmów i architektury tworzenia serwerów aplikacyjnych/aplikacji biznesowych w technologii Java,
• 1,5-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Znajomość bibliotek SpringFramework i Hibernate,
• Znajomość biblioteki Apache Wicket,
• Znajomość architektury REST (w tym bibliotek Jersey, JSON),
• Znajomość technologii XML, (X)HTML,
• Umiejętność programowania zorientowanego obiektowo,
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT i SVN,
• Znajomość języka SQL,
• Otwartość i ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy,
• Komunikatywność, rzetelność, samodzielność, motywacja do pracy,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Dowolna forma zatrudnienia,
• Stałe podnoszenie kwalifikacji,
• Pracę w młodym zespole. Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: PJ/P/41/2015

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).