Technical Consultant / Inżynier Oprogramowania

Skipjaq sp z o.o.

5 500 - 8 500 zł netto

Język programowania
Baza danych

O nas Firma Skipjaq została założona w 2014 roku w UK. Skipjaq korzysta z algorytmów uczących się, aby zoptymalizować i zautomatyzować działanie aplikacji na wielu platformach "Cloud", zarówno prywatnych jak i publicznych. Unikalna technologia Skipjaq pozwala na znaczne oszczędności w kosztach infrastruktury, czasie testowania, optymalizowania aplikacji. Skipjaq zatrudnia teraz w naszym nowym biurze w Krakowie. Chcesz mieć taki widok z okna dołącz do Skipjaq ! Więcej informacji o firmie Skipjaq znajdziesz na stronie: www.skipjaq.com

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania

WYMAGANIA
  • Przynajmniej 3 lata doświaddczenia w pracy jako Techniczny Konsultant, Inżynier Wsparcia lub jako Programista.
  • Zdolność rozwiązywania złożonych problemów.
  • Bardzo dobra komunikacja werbalna w języku angielskim
  • Znajomość systemów operacyjnych, serwerów aplikacji, i poniższych technologii; UNIX, Windows, Java / JEE, SQL / noSQL, języki skryptowe
  • Znajomość Diagramów UML, wzorców projektowych oraz umiejętność programowania przynajmniej w jednej z wymienionych technologii: (Java, .NET, Python, Akka / Scala)
  • Chęć pracy u klienta (Europa, Ameryka Północna)
  • Znajomośc Wirtualizacji, zarządzanie chmurą "Cloud Management" jednego z systemów: OpenStack, vSphere, Docker, AWS, Azure, Google Cloud jest dodatkowym plusem
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Zbieranie wymagań i analiza systemów klientów. Przygotowanie klienta do procesu optymalizacji.
  • Współpraca z zespołem technicznym klienta aby optymalnie zintegorować platformę Skipjaq z platformą klienta.
  • Implementowanie modułów wymaganych przez klienta oraz warstwy integracyjnej
  • Śledzenie kluczowych etapów realizacji projektu
  • Identyfikowanie potencjalnych problemów i przygotowanie planów ich rozwiązania.
  • Zaangażowanie i chęć poszerzania swojej wiedzy: poznawanie nowych technologii i narzędzi.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Parking rowerowy
  • Możliwość zobaczenia ciekawych miejsc podczas podróży zagranicznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesne technologie
  • przyjazna atmosfera
  • wyjścia integracyjne

O Skipjaq sp z o.o.

Get the most out of your cloud investment