Senior .NET Developer [13-15k brutto UoP]

IT Kontrakt

9 000 - 11 000 zł netto

Inne

Opis oferty

13 000 - 15 000 pln brutto UoP, Warszawa  [email protected]

Senior .NET Developer

Zakres obowiązków:

Prace programistyczne oraz analityczne przy rozwoju systemu do zarządzania papierami wartościowymi:
- agent transferowy (.NET 4.5.2, WinForms, T-SQL)
- webowa platforma inwestycyjna (.NET, MVC, T-SQL)
Tworzenie nowych funkcjonalności w C# i SQL do istniejących systemów, zgodnie z dokumentacją techniczną
Planowanie oraz wykonywanie testów jednostkowych w celu sprawdzenia poprawności funkcjonalnej napisanego kodu
Analiza wymagań klientów
Analiza kodu, dokumentacji technicznej oraz scenariuszy testowych
Zapewnienie jakości oraz poprawa błędów w stworzonym oprogramowaniu poprzez testy integracyjne
Sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagane:
Minimum 2 letnie komercyjne doświadczenie programistyczne w C# .NET 4/4.5
Znajomość Entity Framework, SQL oraz MS SQL Server
Doświadczenie w Web Services
Doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych

Znajomość przynajmniej jednego z zagadnień:
Programowanie systemów opartych na wielowarstwowej architekturze
Praca z dokumentacją projektową opartą o UML
Web Services
XML
biegła znajomość konfiguracji IIS

Doświadczenie przynajmniej w jednym z obszarów:
Tworzenie aplikacji desktopowych np. w Winforms
Tworzenie interfejsu użytkownika z użyciem MVC.NET
Tworzenie frontendu na systemy mobilne z użyciem Javascript, jQuery, CSS.

Pozostałe umiejętności:
Biegły angielski zarówno w mowie jak i w piśmie, wymagany w kontakcie z klientami zagranicznymi podczas analizy
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Mile widziane  Znajomość WCF  MSMQ, MQ  Active Directory  SCRUM