ETL Developer (możliwa praca zdalna)

Craftware Sp. z o.o.
Baza danych

Opis oferty

Oferujemy:
- Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
- Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
- Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
- Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość pracy zdalnej
- Pakiet benefitów

Wymagania

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy ETL Developera.

Zadania:
- Projektowanie i implementacja rozwiązań w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych
- Projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL
- Udział we wdrożeniu narzędzia Informatica PowerCenter
- Przeprowadzanie testów Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Min. 2 lata doświadczenia z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center
- Znajomość bazy danych Oracle lub SQL Server w zakresie programowania
- Praktyczna znajomość Informatica Power Center
- Dokładność i skrupulatność
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic