Programista Android

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Narzędzia

Jesteśmy młodym zespołem tworzącym oprogramowanie dla klientów z Europy. Poszukujemy programisty do pomocy przy tworzeniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych na telefony Android.

Oferujemy:

- pracę w młodym rozwijającym się zespole
- możliwość pracy zdalnej
- stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- zdobycie doświadczenia przy tworzeniu rozbudowanych aplikacji biznesowych
- doskonałą atmosferę pracy
- lokalizację w nowoczesnym biurowcu we Wrocławiu
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- dalsza współpraca przy innych projektach i technologiach
- formy współpracy: B2B/dzieło/zlecenie

Wymagania

Zakres obowiązków:
- tworzenie aplikacji mobilnych na platformę Android

Wymagania:
- dobra znajomość Android SDK i Javy
- znajomość angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym
- solidność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole Mile widziane:
- doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych (przykłady - github, projekty z uczelni itp.)
- znajomość Android Studio oraz Gradle

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez portal z załączonym CV.