JAVA Developer (Warszawa lub Wrocław)

Dla naszego klienta zajmującego się projektowaniem nowych rozwiązań dla klientów oraz outsourcingiem IT poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

JAVA Developer

(lokalizacja: Warszawa lub Wrocław) - 3 wakaty

Wymagania i obowiązki

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Minimum 2- letnich doświadczenie w zakresie programowania w Java
  • Znajomości wzorców projektowych (GOF, JEE),
  • Znajomości Hibernate, Spring, Spring MVC, jQuery,
  • Znajomości języka SQL w praktyce

Dodatkowe atuty

  • Znajomość zasad umożliwiających tworzenie dobrego kodu (np. SOLID, DRY)
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji JEE
  • Umiejętność tworzenia testowalnego kodu
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (umożliwiającej czytanie dokumentacji)

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki pracy (stałe zatrudnienie lub kontrakt)
  • Możliwość uczenia się od profesjonalistów
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Pakiet socjalny

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna

Informacje o rekrutacji

Aplikuj: http://interpermit.startpraca.pl/application/form/120508/0/1/it/
Chcesz wiedzieć więcej ? Napisz: [email protected]