Firma Intelimind poszukuje doświadczonego grafika komputerow

Intelimind

Opis oferty

O nas:
Realizujemy zaawansowane projekty z zakresu rozwoju oprogramowania na tablety oraz urządzenia typu smartphone. Kultura organizacyjna naszej firmy stawia na otwartość i indywidualny rozwój. Cenimy sobie osoby, które posiadają pasje i są ambitne. NASZE OCZEKIWANIA:
• Kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów graficznych - głównie na potrzeby internetu, poparte portfolio
• Bardzo dobra znajomość narzędzi do tworzenia i edycji grafiki wektorowej i rastrowej
• Znajomość trendów w projektowaniu na potrzeby mediów
• Poczucie estetyki i zmysł artystyczny
• Terminowość w realizacji projektów
• Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia animacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Przygotowywanie materiałów reklamowych oraz informacyjnych od strony kreatywnej i
graficznej
• Projektowanie interfejsów www i mobilnych

OFERUJEMY:
• możliwość podjęcia stałej współpracy
• motywujące warunki finansowe
• uczestnictwo w ciekawych projektach
• elastyczne godziny pracy
• pracę stacjonarną

Jeżeli uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie - wyślij do nas swoje CV i portfolio na adres:
office[at]intelimind.pl. W tytule maila wpisz GRAFIK.

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)"

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA:
• Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia animacji. ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
graficznej

Metodologia pracy

O Intelimind

Realizujemy zaawansowane projekty z zakresu rozwoju oprogramowania na tablety oraz urządzenia typu smartphone. Kultura organizacyjna naszej firmy stawia na otwartość i indywidualny rozwój. Cenimy sobie osoby, które posiadają pasje i są ambitne.