Ruby on Rails Lead Developer

NEWS HUB MEDIA SP. Z O.O.
Język programowania
Framework
Inne

Spółka News Hub Media Sp. z o.o. z udziałem kapitału USA otwiera biuro w Lublinie i poszukuje kandydatów do pracy stałej na stanowisko Ruby on Rails Lead Developer: Zadania na stanowisku Ruby on Rails Lead Developer:
· Projektowanie, budowa i wdrażanie projektów IT
· Zarządzanie zespołem developerów, rozwój osobisty i rozwój firmy

Oferujemy:
- umowę o pracę
· atrakcyjne wynagrodzenie
· miłą atmosferę pracy
· udział w budowaniu zespołu developerów
· pracę w międzynarodowym środowisku, w tym z zagranicznymi klientami
· opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport
· szkolenia, rozwój umiejętności
· wysokiej klasy biuro w centrum Lublina

Prosimy o kierowanie CV na adres [email protected] lub poprzez serwis 4programmers.net.
Zapraszamy na stronę www.newshubmedia.com

Wymagania

Zadania na stanowisku Ruby on Rails Lead Developer:
· Zarządzanie zespołem developerów, rozwój osobisty i rozwój firmy Wymagania ogólne:
· Innowacyjność i pasja tworzenia świetnego oprogramowania
· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - pisanego i mówionego
· Zainteresowanie nowymi technologiami i motywacja ciekawymi
wyzwaniami
· Absolwent informatyki lub innego kierunku technicznego
· Solidne podstawy techniczne i umiejętność analitycznego myślenia

Wymagane umiejętności:
· Solidne umiejętności programowania w języku Ruby
· Dobra znajomość Rails, HTML, CSS, JavaScript i Jquery
· Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PostgreSQL or MySQL)
· Dobra znajomośc OOP, UML oraz wzorców projektowych
· Doświadczenie w prowadzeniu projektów i kierowaniu zespołem
· Ogólna znajomość metodyk zarządzania, dobra znajomość TDD i
wszystkich procesów związanych z inżynierią oprogramowania
· Znajomość zagadnień związanych ze współbieżnością, przetwarzaniem
w tle i cachowaniem danych
· Projektowanie i dobrego UI/UX

Dodatkowe atuty mile widziane:
· Doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji skalowalnych aplikacji
· Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji
· Znajomość zasad działania nierelacyjnych baz dancyh (np. MongoDB)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Szkolenia

O NEWS HUB MEDIA SP. Z O.O.

NHM is focused on creating and applying affordable, innovative systems to establish and enhance automation and efficiency in publishing.