Programista C++

NEWS HUB MEDIA SP. Z O.O.
Język programowania
Narzędzia
Inne

Spółka News Hub Media Sp. z o.o. z udziałem kapitału USA otwiera biuro w Lublinie
i poszukuje kandydatów do pracy stałej na stanowisku Programista C++:

Zadania na stanowisku Programista C++:
· implementacja i integracja oprogramowania
· utrzymanie i poprawki w rozwijanych systemach
· projektowanie i implementacja testów
· aktywny udział w projektowaniu systemów

Oferujemy:
· umowę o pracę
· atrakcyjne wynagrodzenie
· miłą atmosferę pracy
· pracę w międzynarodowym środowisku, w tym z zagranicznymi klientami
· opieka medyczna, ubezpieczenie,karta Multisport
· szkolenia, rozwój umiejętności

Prosimy o kierowanie CV na adres [email protected] lub przez serwis 4programmers.net
Zapraszamy na naszą stronę www.newshubmedia.com

Wymagania

Wymagania ogólne:
· student lub absolwent kierunku technicznego
· bardzo dobra znajomość języka angielskiego - pisanego i mówionego Wymagane umiejętności:
· dobra znajomość C/C++ oraz biblioteki STL lub Boost
· dobra znajomość algorytmów i struktur danych
· znajomość zagadnień związanych grafiką komputerową (2D i/lub 3D)
· Zagadnienia związane ze współbieżnością i programowaniem
równoległym
· Znajomość GIT lub SVN

Wymagania osobowościowe:
· dobra komunikacja
· umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych
· myślenie analityczne
· Innowacyjność
· zainteresowanie nowymi technologiami i motywacja ciekawymi
wyzwaniami

Dodatkowe atuty mile widziane:
· Zagadnienia związane z systemami operacyjnymi
· znajomość formatu PDF, EPS, SVG lub XPS
· ogólna znajomość metodyk zarządzania (SCRUM lub inne) i etapów rozwoju oprogramowania
· znajomość zagadnień związanych z poligrafią

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Szkolenia

O NEWS HUB MEDIA SP. Z O.O.

NHM is focused on creating and applying affordable, innovative systems to establish and enhance automation and efficiency in publishing.