Programista PHP

Antidotum Agencja Zatrudnienia

3 500 - 4 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Nie szukaj ofert pracy, z Antidotum oferty pracy znajdą Ciebie! Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku Programisty PHP.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref. php/szc/2015

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie,
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
- elastyczne godziny pracy,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę, szkolenia.

Wymagania

Zadania:
- projektowanie i tworzenie stron internetowych i aplikacji mobilnych. Wymagania:
- znajomość zasad programowania obiektowego w języku PHP 5,
- znajomość wzorców projektowych,
- znajomość Java Script, Query,
- znajomość MySQL,
- znajomość Zend Framework.

Mile widziane:
- znajomość serwera Apache pod kątem konfiguracji,
- znajomość systemu Linux,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów,
- komunikatywność, umiejętność planowania, samodzielność.