Programista C#

Antidotum Agencja Zatrudnienia

4 000 - 8 000 zł netto

Język programowania

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku Programisty C#. Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref. prc/szc/2015

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie,
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
- elastyczne godziny pracy,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę, szkolenia.

Wymagania

Zadania:
- praca przy projekcie dla firmy logistycznej Wymagania:
- minimum 5-letnie doświadczenie w programowaniu C#,
- minimum 5- letnie doświadczenie w pracy z MS SQL,
- biegła znajomość j. angielskiego,
- znajomość MS Team Foundation.