Software Developer .NET

  • Katowice
  • 77 dni do końca
  • 4000 - 6000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Obowiązki:

współpraca z klientem dotycząca projektowania, tworzenia i utrzymania oprogramowania,
rozwój oprogramowania na platformie .NET,
udział w ciekawych, międzynarodowych projektach programistycznych.

Wymagania:

min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
umiejętność programowania m.in. platforma .NET, C#, VB, SQL, XML, XSLT,
znajomość środowiska Windows m.in infrastruktury systemów Windows Server, znajomość baz danych MS SQL Server,
mile widziana znajomość MS Integration Services, MS Reporting Services, MS Analysis services, MS SharePoint,
mile widziana znajomość Silverlight, WCF
wykształcenie wyższe (preferowany kierunek informatyczny lub pokrewne),
dobra znajomość języka angielskiego,
umiejętność współpracy w grupie,
komunikatywność.

Nasz Klient oferuje:

stałą pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
udział w ciekawych międzynarodowych projektach programistycznych,
możliwości rozwoju i awansu,
wysokiej klasy narzędzia pracy,
prywatną opiekę medyczną,
prywatne ubezpieczenie.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna