Software Tester

Arche Consulting

3 500 - 5 000 zł netto

Narzędzia
Inne

Opis oferty

Obowiązki: udział w testowaniu aplikacji,
kontakty z klientem w kwestiach związanych z testami oraz istniejącymi wdrożeniami aplikacji,
udział w prezentacjach oprogramowania dla użytkowników,
tworzenie i uaktualnianie dokumentacji.

Wymagania:

co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
preferowane wykształcenie wyższe, mile widziane informatyczne lub pokrewne,
dobra znajomość języka angielskiego,
umiejętność pracy w grupie,
odpowiedzialność i umiejętności analityczne.
znajomość HP Quick Test Professional, Selenium, JUNIT,
dodatkowym atutem będzie certyfikat ISTQB/ISEB oraz znajomość TDD, BDD, Scrum.

Nasz Klient oferuje:

stałą pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
udział w ciekawych międzynarodowych projektach programistycznych,
możliwości rozwoju i awansu,
wysokiej klasy narzędzia pracy,
prywatną opiekę medyczną,
prywatne ubezpieczenie.