Programista Delphi

ManpowerGroup
  • Kontrakt Umowa

Opis oferty

Opis stanowiska

  • Rozwijanie aplikacji w ramach zespołu deweloperskiego
  • Udział w testach aplikacji
  • Wsparcie w zakresie usuwania błędów i obsługi użytkowników aplikacji

Wymagania

Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość relacyjnych baz danych, w tym MS SQL Server
  • znajomość języka programowania DELPHI
  • znajomość modelowania w notacji UML
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • nastawienie na rozwój poprzez wdrażanie nowych trendów rynkowych w zakresie technologii i inżynierii oprogramowania
Oferta
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Elastyczny czas pracy: 7-10
  • Rozwój produktów używanych przez kilkadziesiąt tysięcy użytkowników
  • Pracę w oparciu o metodyki zwinne;
  • Pakiet socjalny (Karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera