Programista Aplikacji Mobilnych (Xamarin)

Experis IT
Język programowania
Framework

Opis oferty

Opis stanowiska:

Norweski Software House poszukuje do nowo tworzącego się zespołu Programisty do projektów aplikacji mobilnych (Android i iOS) z wykorzystaniem platformy Xamarin.

Wymagania

Oczekiwania:

• Doświadczenie przy tworzeniu aplikacji w technologii C# .Net
• Znajomość platformy Xamarin
• Znajomość metodologii Agile
• Umiejętność aktywnego uczestnictwa w pracach zespołu realizującego projekty informatyczne – ocena ryzyka rozwiązań technicznych, umiejętność proponowania alternatywnych rozwiązań, umiejętność przekonywania zespołu do proponowanych rozwiązań
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.