Frontend Developer (Knockout.js/Angular.js)- Nr ref. (68/09)

  • Kraków
  • do 6000 zł netto
  • Umowa o pracę

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój aplikacji (rozwiązanie do sprzedaży business to business). Do głównych obowiązków należy implementacja nowych funkcjonalności i wymagań biznesowych od klientów.

Więcej informacji na temat oferty udzieli Patrycja Pacocha: patrycja.pacocha[at]infolet.pl

Wymagania i obowiązki

Wymagania
  • umiejętność pisania kodu bardzo wysokiej jakości
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML5, CSS
  • znajomość Angular.js/ Knockout.js
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
Mile widziane
  • znajomość Ionic oraz umiejętność tworzenia aplikacji hybrydowych
  • znajomość PHP lub innego języka programowania
Oferujemy
  • świetną atmosferę pracy w bardzo doświadczonym zespole
  • wyjazdy zagraniczne
  • wynagrodzenie do 8000 PLN brutto
  • prywatną opiekę medyczną
  • siłownia, sauna, fitness w budynku firmy (opłacone przez Pracodawcę)

Oferujemy

  • Zarekomenduj znajomego i zdobądź 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

O Infolet

Create RealITy - Join Our Team
Zarekomenduj znajomego do pracy na stanowiska na które poszukujemy i zdobądź nagrodę w wysokości 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

Infolet jest polską firmą, która od 2005 r. współpracuje z globalnymi korporacjami, jak również klientami z Polski. Nasi specjaliści realizują projekty IT dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości. W kwietniu 2013 założyliśmy Fundację Infolet – Młodzi w IT, której celem jest wsparcie finansowe, rozwój, a także kształcenie młodzieży w zakresie informatyki i programowania.