Programista Java

Grupa Profas
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.
Obecnie dla naszego Kliena, firmy działającej na rynku zaawansowanych technologii , poszukujemy osób na stanowisko: Programista Java
NR REF: PS/PJ/07/2015
Miejsce pracy: Poznań
Możliwość pracy zdalnej

Opis stanowiska:
- Projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika dla serwerów aplikacyjnych w technologii Java

Wymagania:
- Dobra znajomość Java, XML, HTML
- Znajomość SpringFramework, Hibernate
- 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomość języka SQL
- Otwartość i ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy
- Komunikatywność, rzetelność, samodzielność, motywacja do pracy

Mile widziane:
- Znajomość Android
- Znajomość systemów ERP
- Język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Nasz Klient oferuje:
- Prace stacjonarną w biurze w Poznaniu lub w systemie home office
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Prace w młodym zespole
- Stałe podnoszenie kwalifikacji
- Szkolenia
- Przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
[email protected]