Młodszy Programista

Pod koniec 2004 roku rozpoczęło swoją działalność Centrum Inżynieryjne, gdzie obecnie zatrudnionych jest ponad 330  inżynierów. Zadaniem Centrum Inżynieryjnego  jest przygotowanie i wdrażanie nowych rozwiązań  w zakresie samochodowych systemów bezpieczeństwa tj. elektroniki samochodowej, układów kierowniczych i hamulcowych, inteligentnych systemów wspomagania kierowcy, modułów poduszek powietrznych, pasów bezpieczeństwa.

Centrum ściśle współpracuje z innymi ośrodkami inżynieryjnymi na całym świecie, prowadząc wspólne projekty.

Jako TRW Talent Acquisition Center prowadzimy rekrutację do dynamicznie rozwijającego się Centrum Inżynieryjnego w Częstochowie na stanowisko Młodszy Programista.

Naszym Pracownikom oferujemy:
- stabilną pracę w międzynarodowych zespołach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
- możliwość nieustannego rozwoju;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- pakiet relokacyjny;
- elastyczne godziny pracy;
- prywatną opiekę medyczną;
- pakiet zniżek na produkty/usługi;

Wymagania i obowiązki

Nasze wymagania:
- wykształcenie wyższe w obszarze elektroniki, programowania, IT, telekomunikacji;
- znajomość języków: C, C++, C#;
- podstawowa znajomość układów elektronicznych;
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:
- znajomość interfejsów i protokołów komunikacyjnych;
- doświadczenie w automotive.

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna

O ZF TRW

ZF TRW jest światowym liderem w dziedzinie produkcji samochodowych systemów bezpieczeństwa i częścią niemieckiej korporacji ZF, zatrudniającej około 134 000 pracowników w ponad 230 lokalizacjach na całym świecie. W 2015 roku firma TRW Automotive została połączona z globalnym dostawcą branży motoryzacyjnej ZF Friedrichshafen AG. ZF TRW stanowi teraz oddział spółki głównej, z siedzibą w Livonii, Michigan.

Informacje o rekrutacji

Prześlij swoje CV z poniższą klauzulą na e-mail: [email protected]
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."

Pozdrawiamy
Zespół Rekrutacyjny ZF-TRW CE Talent Acquisition Center