FRONT-END DEVELOPER

Agencja Reklamowa

4 000 - 6 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2002 Rok założenia firmy

Język programowania
Framework

Opis oferty

Zadania:
- Tworzenie nowych projektów webowych wykorzystujących zaawansowane techniki JavaScript, HTML5 i CSS3
- Rozwijanie istniejacych projektów
- Rozwijanie aplikacji hybrydowych (np. muzealne aplikacje dotykowe)

Wymagania

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
- Znajomość standardów i problematyki kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami (w tym IE8+, bez sympatii ale z konieczności)
- Umiejętność cięcia i optymalizowania grafiki pod WWW (Photoshop)
- Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dbałość o szczegóły
- Umiejętność pracy pod presją czasu Mile widziane:
- Znajomość systemów zarządzania wersjami (GIT)
- Znajomość zagadnień związanych z UX, responsive web design i specyfiki programowania stron mobilnych
- Znajomość COMPASS/SASS lub LESS
- Znajomość biblioteki TweenMax
- Znajomość frameworków JavaScript MV* typu AngularJS, Backbone, Ember itp.
- Znajomość systemu szablonów TWIG