Front- end Developer

  • Kraków
  • 4000 - 5000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałemudział w międzynarodowych projektachwspółpracę z doświadczonymi specjalistamipracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedząprywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Wymagania i obowiązki

Numer referencyjny: FD/M             Lokalizacja: Kraków

Wymagania:

wykształcenie wyższe informatyczne (również studenci ostatniego roku)bardzo dobra znajomość języka angielskiegowyczucie estetyki w projektowaniu interfejsów użytkownikaznajomość trendów w projektowaniu interfejsów użytkownika i user experienceumiejętność tworzenia makietznajomość HTML5, CSS3, JavaScript / jQuerymile widziana znajomość AngularJS, Bootstrapmile widziane portfolio prac

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

projektowanie UI/UX aplikacji webowych i mobilnychbudowę i optymalizację szablonów html/cssdostarczanie rozwiązań opartych o javascript/jquerywspółpracę z programistami back-end

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Siłownia

O ComArch S.A.

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.