Konsultant Dynamics NAV

New-Invest

5 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Światowy lider produkcji systemów kominowych. Część międzynarodowego holdingu, który posiada swoje oddziały w kilkunastu krajach Europy oraz w USA poszukuje do swojego zespołu Konsultanta Dynamics NAV .
Co oferujemy?
- szkolenia dot. poniższych systemów oraz systemu NAV
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia
- Pomoc w ewentualnej relokacji
- Jako część międzynarodowej grupy i oferuje udział w projektach międzynarodowych

Wymagania

Zadania do wykonania:
Pomoc użytkownikom NAV w obsłudze systemu :
- Prowadzenie wewnętrznego helpdesku NAV
- Rozwiązywanie problemów związanych z użytkowaniem NAV
- Administracja NAV
- Tworzenie i edycja raportów w NAV
- Cykliczne importy danych do NAV
-Udział we wdrożeniach systemów: Kontroli i planowania produkcji, zarządzania magazynem wysokiego składowania, Business Intelligence

Preferowane umiejętności:
Biegła znajomość systemu Microsoft Dynamics NAV szczególnie w zakresie:
- Łańcucha dostaw, bbsługi magazynu wysokiego składowania, Produkcji, kompletacji
-Umiejętności zrozumienia problemów biznesowych i operacyjnych użytkowników systemu NAV
- Umiejętność przełożenia problemów biznesowych i operacyjnych na język komunikacji z programistą lub konsultantem zewnętrznym
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
- Wykształcenie wyższe

Wszystkich zainteresowanych kandydatów zapraszam do aplikacji przez portal lub bezposrednio na adres e-mail: s.nowaczyk[at]new-invest.pl