Web Developer

Find Staff
Język programowania
Baza danych
Inne

Dla naszego Klienta, Firmy z branży e-commerce o zasięgu międzynarodowym, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: Web Developer

Miejsce pracy: okolice Krakowa – z możliwością pracy zdalnej

Oferujemy:
• umowę o pracę
• możliwość darmowego zakwaterowania dla osób dojeżdżających
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (prosimy o składanie własnych propozycji finansowych)
• ciekawą pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowym
• możliwość rozwoju zawodowego
• karta Multisport oraz Benefit

Wymagania

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość PHP OOP
• dobra znajomość baz danych (MySQL)
• dobra znajomość HTML, XHTML, CSS
• dobra znajomość Javascript, Ajax
• znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika
• język angielski na poziomie min. komunikatywnym

Zakres obowiązków:
• rozwijanie platformy e-commerce
• tworzenie dedykowanych rozwiązań magazynowych do urządzenia
• praca nad aplikacjami CMS, CRM z użyciem najnowszych technologii
• udział w procesie projektowym
• kontakt z pracownikami firm zewnętrznych (zarówno polskich jak i zagranicznych)