Programista PHP - Umowa o prace - Kraków

Sky-Shop.pl - Oprogramowanie sklepów internetowych

2 500 - 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • http://sky-shop.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Praca w Krakowie dla Programisty PHP!

Sky-Shop rośnie w siłę w związku z czym poszukujemy Programisty PHP Jeżeli ogarniasz PHP w wersji 5 znasz relacyjne bazy danych, używasz SVN/GIT to śmiało wysyłaj swoje CV, czekamy na Ciebie Emotikon smile
- Widełki: 2500-5000netto - w zależności od umiejętności + premie
- Umowa o pracę - Pełen etat
- Praca w biurze w Krakowie! (brak opcji zdalnej)
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem -->> [email protected] <<--
Szczegóły oferty:
Zakres obowiązków:
rozbudowa platformy SKY-SHOP o nowe funkcjonalności,
optymalizacja funkcjonującego już produkcyjnie oprogramowania,
udział w projektowaniu i tworzeniu nowej wersji platformy
Od kandydata oczekujemy:
- Minimalne doświadczenie: 1 rok na stanowisku programisty PHP
- Znajomość PHP w wersji 5
- Znajomość programowania obiektowego
- Znajomość MySQL i znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
- Znajomość zagadnień dot. tworzenia wydajnych systemów
- Przynajmniej podstawy znajomości baz NoSQL (np. MongoDB)
- Znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji
- Wysokie umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
- Sumienność i dokładność
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji
Dodatkowe atuty:
- Znajomość Javascript
- Doświadczenie przy pracy w systemach ecommerce
- Umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych
- Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji
- Znajomość frameworka EXT Js
Oferujemy:
- pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- kontakt z szerokim spektrum nowoczesnych technologii i rozwiązań informatycznych,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- Umowa o pracę - Pełny etat
- Praca w Krakowie
- Widełki 2500-5000 netto + premie

Wymagania

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Premie roczne

Praca w Sky-Shop.pl - Oprogramowanie sklepów internetowych

O Sky-Shop.pl - Oprogramowanie sklepów internetowych

Najlepszy sposób na sklep internetowy - Sky-Shop.pl

Tworzymy oprogramowanie z pasją!

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamentowym tj: SaaS. Działamy aktualnie na polskim rynku lecz pojawimy się również na globalnym rynku e-commerce.

Marka istnieje na rynku od 2009 roku i przez ten skorzystało z naszego oprogramowania dużo ponad 10 000 sklepów internetowych.

Sky-Shop posiada unikalne rozwiązania na polskim rynku e-commerce które intensywnie rozwijamy.

Jeżeli chcesz rozwijać jedno z najlepszych rozwiązań e-commerce na polskim rynku - dołącz do nas!