Freelancer - programista (Front-End, Back-End)

Poszukujemy freelancera - programisty (Front-End, Back-End) - ze znajomością PHP, Yii, HTML/CSS, JQuery, SQL .

Oczekiwana dyspozycja 20-30 godz. w tygodniu w trybie zdalnym (work via internet).
Możliwość pracy zdalnej.

Oferujemy:
- umowa o dzieło / zlecenie / pracę / warunki do ustalenia
- możliwość rozwoju zawodowego i udział w międzynarodowym projekcie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania i obowiązki

- bardzo dobra znajomość języka PHP
- bardzo dobra zajomość framework'a Yii
- bardzo dobra znajomość środowiska SQL
- bardzo dobra znajomość HTML/XHTML/CSS/jQuery/JavaScript
- znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pisemną komunikację oraz skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej

O Source Inc.

Source, Inc. is a management consulting, technology services and outsourcing company, working in IT industry, offering related but distinct products, services, markets and opportunities. Source integrates software, provides business consulting, outsourcing, deployment and project staffing, develops IT services into complete solutions.

Informacje o rekrutacji

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij nam swoje CV oraz ewentualnie portfolio na adres: rekrutacja(at)source-corp.com
wpisując w temacie: programista PHP

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na WYBRANE OFERTY.
Wybrani oferenci zostaną poproszeni o wykonanie TESTU rekrutacyjnego.