PROGRAMISTA .NET

  • Kraków
  • 3000 - 5000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
pakiet rekreacyjny.

Wymagania i obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
programowanie (rozwój modułów oprogramowania)
sporządzanie dokumentacji oprogramowania
diagnozowanie i poprawę błędów
przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności
Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
znajomości technologii .NET/c#
wiedzy z zakresu relacyjnych baz danych – preferowany Oracle PL/SQL
umiejętności analitycznego myślenia
umiejętności pracy w zespole
znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Siłownia

O ComArch S.A.

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.