Koordynator Testów Wydajnościowych

Experis IT

Experis IT dla prestiżowej instutucji finansowej w Warszawie poszukuje Koordynatora Testów Wydajnościowych.

Wymagania

Zadania:
  • Analiza wymagań niefunkcjonalnych oraz projektowanie testów wydajnościowych;
  • Budowa skryptów zasilających systemy w dane testowe oraz symulujących obciążenie;
  • Przeprowadzanie testów wydajnościowych systemów informatycznych;
  • Identyfikacja oraz analiza wykrytych podczas testów wydajnościowych problemów;
  • Raportowanie wyników testów wydajnościowych i jakości oprogramowania;
  • Określanie strategii cząstkowej w zakresie testów wydajnościowych;
  • Nadzór nad dostawcami w zakresie usług testowania i optymalizacji wydajności.
Wymagania:
  • 4–letnie doświadczenie w obszarze utrzymania aplikacji biznesowych i usług IT;
  • Bardzo dobra znajomość wybranego narzędzia służącego do symulacji obciążenia w systemach IT (m.in. JMeter, LoadUI, The Grinder, SoapUI);
  • Wiedza z zakresu metodologii wytwarzania i testowania oprogramowania;
  • Umiejętności przygotowania specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testów;
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji procesów testowania oprogramowania;
  • Wiedza z zakresu technologii webowych ze szczególnym uwzględnieniem Web Services (JEE, CXF);
  • Wiedza za zakresu planowania, tworzenia, wykonywania oraz dokumentowania testów wydajnościowych/ obciążeniowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana certyfikacja ISEB/ISTQB.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym gwarantowane premie kwartalne);
  • Szeroki pakiet beneftów (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, multisport, inne).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv w języku angielskim na adres: [email protected] Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Experis
Ul. Nowogrodzka 68
02-014 Warszawa
Agencja zatrudnienia nr 412

Metodologia pracy

O Experis IT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń.