Senior Java Web Developer

DSV Inteenational Shared Service
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Opis oferty

OPIS STANOWISKA:

udział w projektach zorientowanych na klienta wewnętrznegorozwój aplikacji Webowych w technologii JAVA/J2EE
współpraca z zespołem developerów - omawianie kwestii technicznych
komunikowanie oraz dokumentowanie postępów w projektach
praca wg wytyczonych standardów: analiza, projektowanie, przegląd kodu, testowanie, dbałość o jakość, zarządzanie kodem źródłowym, dokumentacja

Wymagania

WYMAGANIA STANOWISKOWE:

wykształcenie wyższe, informatyczne
bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
min.3 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu JAVA/J2EE
bardzo dobra znajomość środowiska JavaScript (Ext JS, jQuery)znajomość środowiska Spring (Spring Core, Spring Web MVC, Spring Web, Spring Batch)
min. 2 letnie doświadczenie w budowaniu zapytań SQL, preferowana znajomość języka SQL PL (baza danych IBM DB2)
doświadczenie w zakresie profilowania oraz optymalizowania aplikacji napisanych w języku java oraz optymalizowania zapytań sql·
znajomość systemów kontroli wersji (preferowane SVN)znajomość rozwiązań platformy IBM (AIX, WebSphere, DB2, RAD) oraz znajomość XML, XSL
udokumentowane doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych (Servlet,      JSP, Spring MVC/Spring web, CSS)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy