Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze fintech. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży IT zatrudnionych w spółce.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
  • znajomość modelu OSI,
  • znajomość protokołów TCP/IP, HTTP, DNS, LDAP, TLS,
  • znajomość tematyki PKI (X.509, CRL, OCSP),
  • znajomość narzędzi do analizy ruchu sieciowego,
  • znajomość narzędzi do weryfikacji zabezpieczeń,
  • znajomość systemów Windows,
  • znajomość systemów *nix,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość podstaw programowania (języki skryptowe, SQL),
  • rzetelność, dokładność,
  • nieposzlakowana opinia.

Mile widziana:

  • znajomość OWASP Testing Guide,
  • znajomość narzędzi klasy IDS/IPS,
  • znajomość technik hardeningu (np. grsecurity, EMET),
  • znajomość wymagań PCI DSS,
  • znajomość norm z serii ISO 27000; NIST SP 800,
  • certyfikaty potwierdzające kompetencje (np. CEH, GSEC, SSCP),
  • otwartość na nowe technologie i metodyki projektowe.

Aplikacje prosimy przesyłać na [email protected], koniecznie z dopiskiem Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji.

Prosimy także o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883".

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz udział w konferencjach branży IT
  • Lekcje języka angielskiego z native speaker'em
  • Udział w zajęciach sportowych
  • Firmowa biblioteka
  • Bilety na wydarzenia sportowe
  • Świeże owoce
  • Możliwość budowania własnego zespołu

O Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

www.cinkciarz.pl