Programista PHP

DataMomentum sp. z o.o.

2 000 - 4 000 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

Język programowania

DataMomentum sp. z o.o.to zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów z branży IT. Razem tworzymy interaktywną agencję skupiającą się na dostarczaniu wydajnych i szczegółowo dopracowanych rozwiązań do zastosowania biznesowego dla instytucji państwowych, uczelni oraz podmiotów gospodarczych prowadzących działalność na terenie Europy i USA. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:Projektowanie i rozwój aplikacji internetowych.

Wymagania

Wymagania:znajomość technologii: PHP5, JavaScript, jQuery , XHTML, CSS

mile widziana znajomość technologii: AJAX, MVC jak Code Igniter etc.

znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

samodzielności oraz umiejętność organizacji pracy

odpowiedzialność za przekazywane produkty

chęć ciągłego rozwijania się

Oferujemy:atrakcyjne warunki zatrudnienia

pracę w młodym i dynamicznym zespole

udział w dużych zagranicznych projektach wykorzystujących najnowocześniejsze technologie

pozytywną atmosferę w pracy, elastyczny czas pracy

Aplikacje prosimy przesyłać mailem na adres [email protected] z dołączonym oświadczeniem : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)"