Programista .Net

7 000 - 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania

Dla naszego Klienta – jednego z największych i najszybciej rozwijających się sklepów internetowych poszukujemy obecnie osoby na stanowisko
Programisty .Net

Obowiązki:
- tworzenie nowych aplikacji webowych oraz doskonalenie już istniejących
- projektowanie i realizacja autorskich rozwiązań zgodnie ze specyfikacją
- tworzenie dokumentacji dla realizowanych projektów

Wymagania

Oczekiwania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
- umiejętność projektowania i implementacji aplikacji internetowych
- wymagana bardzo dobra znajomość C#
- wymagana dobra znajomość SQL
- wymagana znajomość HTML5, CSS i JavaScript
- mile widziana znajomość ASP.NET MVC lub Web API
- mile widziana znajomość AngularJS lub podobny framework
- mile widziana znajomość Entity Framework lub podobny framework
- mile widziana znajomość Git lub podobny SCM
- umiejętności pracy samodzielnie oraz w zespole