Programista PHP

dwakroki.com

od 2 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Praca dostępna od zaraz w biurze lub zdalnie!
Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w firmie istniejącej na rynku od ponad 10 lat
Perspektywy rozwoju w różnych dziedzinach (programowanie, webdevelopment, seo/sem, administracja serwerów)
Dostęp do szkoleń oraz wiedzy i doświadczenia współpracowników
Wygodne stanowisko pracy wg własnych preferencji (2 monitory, dowolny os)
Dogodna lokalizacja biura w centrum Gdyni (róg Hutniczej i Puckiej - 2 min do autobusu, 5 min do SKM)
Naprawdę sympatyczny zespół i miła atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania: Wymagamy umiejętności programowania z użyciem języków webowych w tym:
bardzo dobra znajomość obiektowego PHP i MySQL,
znajomość popularnych frameworków będzie dodatkowym atutem
znajomość JavaScript, Ajax
umiejętność pracy w oparciu o Git, Hg
duża komunikatywność
doskonała organizacja pracy,
kreatywność i samodzielność
Znajomość zagadnień administracji serwerami (linux, apache, hosting itp) mile widziane, tak samo jak umiejętności pracy z programami graficznymi.

Obowiązki:

Realizacja nowych ciekawych projektów webowych dla czołowych marek
Realizacja wsparcia i utrzymanie dla projektów istniejących
Kontakty z klientami, dokumentacją i systemem ticketowym
Kreatywne rozwiązywanie napotkanych problemów
Stałą współpraca z pozostałymi członkami zespołu
Nieustanny rozwój własny z naszą pomocą ;)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Szkolenia
  • Konferencje

O dwakroki.com

zespół specjalistów i pasjonatów zajmujących się tworzeniem profesjonalnych rozwiązań internetowych
Tworzymy dochodowe sklepy internetowe, strony www, czy aplikacje internetowe. Świadczymy usługi hostingu, dzierżawy serwerów VPS, serwerów wirtualnych i domen internetowych oraz marketingu internetowego (SEM i SEO).

Dostarczamy wszystko co niezbędne do posiadania i działania w pełni profesjonalnego serwisu internetowego. Posiadamy odpowiednie zasoby i doświadczenie, aby objąć opieką nawet najbardziej wymagających - stałe grono klientów biznesowych i nasza solidna pozycja rynkowa to potwierdza!

Historia firmy
Działamy na rynku nieprzerwanie od 2004 roku oferując dla Klientów najwyższą jakość usług. Oferujemy sprawdzone na rynku rozwiązania, ale nie boimy się także nowych wyzwań. Mając na uwadze Państwa potrzeby nasz zespół stale podnosi swoje umiejętności i wiedzę.