Programista .NET

KOMANDOR SA
Język programowania
Framework

Opis oferty

Komandor S.A.

Od ponad 20 lat, nasza firma zapewnia klientom meble najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień. To Komandor wypromował produkt związany z systemem drzwi przesuwnych w kraju i zbudował pierwszą sieć jego sprzedaży, dlatego nazwa Komandor stała się dla wielu synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w czasie tych lat, pozwoliło naszej marce rozwinąć się i wyraźnie zaistnieć również na rynkach zagranicznych. Komandor jest obecny w ponad 38 krajach na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do Działu Oprogramowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w rozwoju naszego autorskiego programu do projektowania 3D, tworzonego na potrzeby firmy KOMANDOR.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości języka C# i biblioteki .NET oraz środowiska Microsoft Visual Studio.
  • Umiejętności logicznego myślenia, analizowania problemów i proponowania rozwiązań.
  • Umiejętności pracy w zespole, dokładności w działaniu.
  • Odpowiedzialności i zaangażowania w pracę.
  • Umiejętności pracy z systemem kontroli wersji SVN.
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Niebagatelne wyzwania oraz szereg ciekawych problemów do rozwiązania.
  • Komfortowe warunki pracy.
  • Możliwość elastycznego dostosowania godzin pracy.
  • Dostęp do czasopism i książek z branży IT.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do czasopism i książek z branży IT

O KOMANDOR SA

Od ponad 25 lat nasza firma zapewnia klientom meble najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność,
trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień. Komandor jest obecny w ponad 38
krajach na świecie. Więcej o firmie: https://www.komandor.pl/o-firmie/o-nas/