Frontend Dev. Trainee (praktyki z opcją stałej współpracy)

Opis oferty

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę z doświadczonym zespołem programistów;
  • miesięczne bezpłatne praktyki (w przypadku pozytywnego przebiegu praktyk: płatny staż1500
  • stała współpraca z coachem agile, Pawłem;
  • dofinansowanie do karty multisport;
  • owoce w poniedziałki i obiady w każdy czwartek;
  • wspólne wypady na piwo, kręgle, latem playa party (korzystasz, jeśli lubisz ;)).

Wymagania i obowiązki

  • student/ka kierunków informatycznych
  • chęć do rozwoju w kierunku Front-end Developera
  • dobra znajomość HTML/CSS
  • dobra znajomość Adobe Illustratora
  • dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • znajomość JavaScript oraz Angulara

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O XSolve

Agile Software House
Jesteśmy zgranym zespołem developerów, który tworzy przemyślane rozwiązania. Łączymy świetny backend z doskonałym usability.

Nasza filozofia to ciągły rozwój, szkolenie się i uczenie innych. Wierzymy w Agile, kochamy Open Source.