Projektant / Programista ERP

SIMPLE S.A.

W związku z rozwojem oraz rozszerzaniem zakresu działalności prowadzona jest rekrutacja na stanowisko: Projektant / Programista ERP

Opis stanowiska:
  • Projektowanie i tworzenie rozszerzeń systemu klasy ERP
  • Praca w środowisku MSSQL, PowerBuilder, .NET,
  • Wprowadzanie zmian do istniejących rozwiązań
  • Tworzenie, prowadzenie dokumentacji
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania

Wymagania:
  • Znajomość obiektowych języków programowania
  • Znajomość relacyjnych baz danych (preferowany MSSQL)
  • Znajomość proceduralnych języków baz danych (preferowany T-SQL)
  • Dyspozycyjność, wysokie zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
Mile widziane:
  • Znajomość środowiska PowerBuilder będzie wielkim atutem
  • Znajomość środowiska .NET
  • Znajomość języków skryptowych
  • Znajomość systemów klasy ERP, FK, KP, itp., rozumienie domeny biznesowej
  • Znajomość UML, Umiejętność prowadzenia dokumentacji, technik testowania
  • Znajomość systemów zarządzania wersją

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy
  • Umowa o pracę, bądź inna forma współpracy dogodna dla pracownika
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy w zakresie systemów zarządzania oraz nowoczesnych t
  • Czas pracy dostosowany do potrzeb pracownika
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dostęp do literatury i materiałów
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe)

O SIMPLE S.A.

Jesteśmy giełdową spółką specjalizującą się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań w zakresie zarządzania w oparciu o informatyczne systemy klasy ERP, systemy zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz systemy zarządzania procesami (BPM). SIMPLE S.A. funkcjonuje na rynku od 25 lat i znajduje się w pierwszej piątce producentów systemów ERP.