PROJEKTANT - PROGRAMISTA JAVA EE

Cherry Lab
  • Umowa o pracę Umowa

Jesteś otwarty na zmiany i ciągły rozwój? Interesują Cię najnowsze technologie informatyczne? Wyróżnia Cię wyjątkowa kreatywność i zdolność do generowania nowych, ciekawych pomysłów oraz innowacyjnych rozwiązań? Masz zdolności projektowe i chcesz kierować zespołem informatyków? Jeżeli odpowiadasz "TAK" na powyższe pytania to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.

Cherry Lab to firma o międzynarodowym zasięgu, w której pracują ludzie z pasją i w której nie rządzą managerowie, ale kreatywność!

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
- analiza, projektowanie i programowanie nowoczesnych aplikacji (JavaEE),
- analiza istniejących rozwiązań (refaktoryzacja)
- kreowanie kierunków rozwoju technologii IT w firmie,
- merytoryczny nadzór nad prowadzonymi projektami,
- podejmowanie decyzji projektowych w ramach wyznaczonego zadania,
- dokumentowanie wytworzonego kodu i podjętych decyzji,
- dbałość o najwyższą jakość kodu,
- analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną,
- tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów jednostkowych i dokumentacji,
- kreowanie nowych produktów biznesowych.

Wymagania:
- dobra znajomość języka JAVA, poparta doświadczeniem,
- dobra znajomość technologii JavaEE (EJB, JPA, JSF),
- dobra znajomość programowania obiektowego (wzorce projektowe, projektowanie architektury systemu),
- doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu aplikacji opartych o architekturę MVC,
- znajomość systemów zarządzania bazami danych,
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- wyjątkowo atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz świetny system premiowy,
- indywidualnie tworzoną ścieżkę kariery,
- elastyczny czas pracy,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
- możliwość realizacji własnych pomysłów,
- udział w innowacyjnych projektach.

Jeśli lubisz podejmować wyzwania, czujesz się liderem w tym co robisz i chciałbyś rozpocząć nowy etap w życiu to teraz masz niepowtarzalną szansę !

Aplikuj na [email protected] i dołącz do nas już dziś.