Programista PHP - Kraków - umowa o pracę

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

5 000 - 6 500 zł netto

Dla naszego Klienta, Firmy prowadzącej sprzedaż internetową na rynku międzynarodowym, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: Programista PHP

Miejsce pracy: okolice Krakowa

Wymagania

Zakres obowiązków:
• rozwijanie platformy e-commerce
• tworzenie dedykowanych rozwiązań magazynowych do urządzenia
• praca nad aplikacjami CMS, CRM z użyciem najnowszych technologii
• udział w procesie projektowym
• kontakt z pracownikami firm zewnętrznych (zarówno polskich jak i zagranicznych) Wymagania:
• bardzo dobra znajomość PHP OOP
• dobra znajomość baz danych (MySQL)
• dobra znajomość HTML, XHTML, CSS
• dobra znajomość Javascript, Ajax
• znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika
• język angielski na poziomie min. komunikatywnym

Oferujemy:
• umowę o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (prosimy o składanie własnych propozycji finansowych)
• ciekawą pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowym
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość darmowego zakwaterowania dla osób dojeżdżających
• karta Multisport oraz Benefit

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Programista PHP Kraków"
lub kontakt telefoniczny +48 601 641 889

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff